Dropjet K7 Hız Ayarlı Konveyör

K7 hız ayarlı konveyör 0-1300 arasında hız kontrolü sağlar, ileri ve geri olmak üzere hareket yönünü ayarlayabilirsiniz.

Dropjet K7 konveyör 160 x 44 x (Bant Genişliği) 25 cm’dir Ağırlığı yaklaşık 24 kg’dır.

Özellikle üretim hatlarındaki duruşları en aza indirme gayreti içinde olmamız bizleri tercih etmenizde büyük bir etken olmaktadır. Bu güveninizi sürdürmek ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek daha stabil, daha ekonomik çözümler üretmeyi sürdüreceğiz.

Dropjet kodlama makineleri 1999 yılından bugüne kodlama makineleri satış, servis hizmeti vermektedir.

inkjet kodlama nedir ?

inkjet kodlama makineleri, üretimi yapılan ürünler üzerine, ürün yüzeyine temaslı veya temassız mürekkep püskürterek yazı yazdırma işlemidir. Üretim tarihi, SKT (son kullanma tarihi), TETT (tavsiye delien tüketim tarihi) seri numarası, parti numarası, lot numarası, logo, barkod, karekod, datamatrix kod ve bunlara benzer bilgileri yazdırmayı sağlayan  cihazlar inkjet kodlama makinası, inkjet yazıcı, inkjet markalama makinası, tarih basma makinası, tarih kodlama makinası, tarih markalama makinası olarak adlandırılır.

Biz Dropjet kodlama makineleri olarak 1999 yılından bugüne sadece kodlama sektöründe hizmet vermekteyiz. Özellikle son yıllarda baskı maliyetleri, kullanım kolaylığı ve pratik olması sebebi ile oldukça fazla tercih edilen el tipi kodlama makinelerini, 2004 yılında Türkiye’de ilk defa firmamız satışa sunmuş ve 1200+ kullanıcı ile 18 yıldır bu ürün gamında kesintisiz servis ve hizmet vermeye devam etmekteyiz.