El Tipi Kodlama Ürün Grubu

JetStamp 990MP

2 satır, üretim tarihi, tüketim tarihi, saat, sayaç, numerik, text, formatlarında yazdırın
Detaylara gidin....

JetStamp 970 MP

6 satır, üretim tarihi, tüketim tarihi, saat, sayaç, numerik, text, karekod, barkod, logo ve grafik formatlarında yazdırın
Detaylara gidin....

JetStamp 1025 MP

12 satır, üretim tarihi, tüketim tarihi, saat, sayaç, numerik, text, karekod, barkod, logo ve grafik formatlarında yazdırın
Detaylara gidin....

Tjet HM7 ECO XL

8 satır, üretim tarihi, tüketim tarihi, saat, sayaç, numerik, text, karekod, barkod, logo ve grafik formatlarında 25 mm yüksekliğinde yazdırın Detaylara gidin....

KalemJet 798

Sadece kağıt ve karton gibi emici yüzeylere 1 satır 40 karakter baskı alın.

Tjet HM6 el tipi kodlama

8 satır, üretim tarihi, tüketim tarihi, saat, sayaç, numerik, text, karekod, barkod, logo ve grafik formatlarında yazdırın Detaylara gidin....

HM7 ECO
En çok kullanılan

el tipi kodlama makinesi

Türkiye’de ulaşabileceğiniz en ekonomik el tipi kodlama çözümü. 7. Nesil model ile daha pratik ve hızlı kodlama yapabilirsiniz.

el tipi inkjet kodlama

El Tİpi

Kodlama Makineleri

23 yıldır siz değerli iş ortaklarımıza inkjet kodlama hizmeti vermekteyiz. Gelişen teknoloji ve ihtiyaçlar günümüzde el tipi inkjet kodlama makinelerini önemli bir ihtiyaç haline getirmiştir.  İlk olarak 1999 yılında el tipi kodlama makinesi Jetstamp 790MP ile Türkiye’de bir ilke imza atan Dropjet Kodlama Makineleri olarak üretimin önemini ve devamlılığını esas alarak çalışmaya devam etmektedir. 

HM7 ECO Türkiye’de en çok tercih edilen el tipi inkjet kodlama makinesidir. 8 satır yazma özelliği, tarih, saat, sayaç, karekod, barkod, logo, grafik, datamatrix kod, text ve numerik baskı özelliği ile en uygun fiyatlı el tipi kodlama makinesidir.

el tipi inkjet kodlama
HM7 ECO el tipi inkjet kodlama

Jetstamp 990MP

Jetstamp 990 modeli Dünya’da en uzun zamandır üretilen ve en çok satılan Jetstamp 790MP modelinin gelişmiş versiyonu olarak 2021 yılı itibari ile diğer tüm Reiner modelleri gibi Almanya’da üretilen dünya’nın en stabil el tipi inkjet kodlama makinasıdır.

Jetstamp 990Mp ile 2 satır inkjet kodlama yapabilirsiniz.

Jetstamp 970MP

Jetstamp 990 modeli Dünya’da en uzun zamandır üretilen ve en çok satılan Jetstamp 790MP modelinin gelişmiş versiyonu olarak 2018 yılı itibari ile diğer tüm Reiner modelleri gibi Almanya’da üretilen dünya’nın en stabil el tipi inkjet kodlama makinasıdır.

Jetstamp 970Mp ile 6 satır inkjet kodlama yapabilirsiniz.

Tjet HM7 ECO XL

2019 yılı itibari ile satışına başladığımız Tjet HM6 XL modeli Türkiye’de en çok satılan 1 inch baskı alan model olmuştur. Artık 7. Nesil modelimiz HM7 EO XL modeli ile daha basit menüler ile hizmetinizde. HM7 ECO XL 8 satır inkjet kodlama sayesinde ana üretim hatlarındaki endüstriyel inkjet kodlamalardan bile daha yetenekli ve ekonomik olmayı başarmıştır.

Türkiye'de ilk

Makinanızın servis süresi boyunca üretiminizin durmaması için yedek makina temin ediyoruz.