inkjet kodlama Biz Dropjet kodlama makineleri olarak 1999 yılından bugüne sadece kodlama sektöründe hizmet vermekteyiz. Özellikle son yıllarda baskı maliyetleri, kullanım kolaylığı ve pratik olması sebebi ile oldukça fazla tercih edilen el tipi kodlama makinelerini, 2004 yılında Türkiye’de ilk defa firmamız satışa sunmuş ve 1200+ kullanıcı ile 18 yıldır bu ürün gamında kesintisiz servis ve hizmet vermeye devam etmekteyiz.  

Özellikle üretim hatlarındaki duruşları en aza indirme gayreti içinde olmamız bizleri tercih etmenizde büyük bir etken olmaktadır. Bu güveninizi sürdürmek ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek daha stabil, daha ekonomik çözümler üretmeyi sürdüreceğiz.

Dropjet kodlama makineleri olarak 1999 yılından bugüne sadece kodlama sektöründe hizmet vermekteyiz. Gelişen teknolojiyei takip ederek eski dönem kodlama yazıcılarında oluşan kafa kirletmek, modülasyon sorunları değerlendirdik. Bu tip durumlara karşı, Leadtech LT800 endüstriyel kodlama makinemizin ithalatını ve distribütörlüğünü aldık. LT800 kodlama makinesi bu sorunların önüne geçmesini sağlayacak şekilde tasarlanmış olması, sektörde ilk olarak sunulan otomatik modülasyon özelliği ile operatör iş yükünü ortadan kaldırmıştır. Ayrıca otomatik kafa temizleme ile stabil yazdırma işlemlerine ulaşırsınız. 

Dropjet kodlama makineleri 1999 yılından bugüne kodlama makineleri satış, servis hizmeti vermektedir.

inkjet kodlama nedir ?

inkjet kodlama makineleri, üretimi yapılan ürünler üzerine, ürün yüzeyine temaslı veya temassız mürekkep püskürterek yazı yazdırma işlemidir. Üretim tarihi, SKT (son kullanma tarihi), TETT (tavsiye delien tüketim tarihi) seri numarası, parti numarası, lot numarası, logo, barkod, karekod, datamatrix kod ve bunlara benzer bilgileri yazdırmayı sağlayan  cihazlar inkjet kodlama makinası, inkjet yazıcı, inkjet markalama makinası, tarih basma makinası, tarih kodlama makinası, tarih markalama makinası olarak adlandırılır.

Biz Dropjet kodlama makineleri olarak 1999 yılından bugüne sadece kodlama sektöründe hizmet vermekteyiz. Özellikle son yıllarda baskı maliyetleri, kullanım kolaylığı ve pratik olması sebebi ile oldukça fazla tercih edilen el tipi kodlama makinelerini, 2004 yılında Türkiye’de ilk defa firmamız satışa sunmuş ve 1200+ kullanıcı ile 18 yıldır bu ürün gamında kesintisiz servis ve hizmet vermeye devam etmekteyiz.