LT800 inkjet kodlama

LeadTech LT800 endüstriyel inkjet kodlama

inkjet kodlama makineleri, devrim yaratan LeadTech LT800 kodlama makinesi, artık sıradanlaşmış üretim hattının beklenmedik durmalarının önüne geçmeyi başarmıştır. Özellikle, en sık rastlanan hava değişimlerindeki modülasyon değerlerini kendisi otomatik ayarlayarak, her zaman stabil baskı almanızı ve hattınızın istenmeyen duruşlarını engeller. Kendi düşünür, kendi çözer.

Tjet HM7 ECO el tipi inkjet kodlama

inkjet kodlama makineleri sizin en büyük yardımcınız olacaktır. İster hale hazırda üretim hattınız olsun, isterseniz yeni hat kuruyor olun. Tjet HM7 ECO el tipi kodlama makinesi çoğu endüstriyel inkjet kodlama makinelerinden daha yetenekli, daha ekonomik ve daha kararlıdır. Örneğin barkod yazdırmak için sadece menüye girin ve istediğiniz barkodu oluşturun.

Logo basmak için sadece bir USB’ye ihtiyacınız var. Kendi dokunmatik ekranı ile dilediğiniz tüm yazılarınızı hızlıca oluşturun ve yazdırın.

Özellikle kartuşlu yapısı sayesinde her hangi bir bakım gerektirmeden çalışır, kartuşunuz bittikten sonra alacağınız her kartuş aslında yeni bir baskı kafası demektir. Yani yeni kartuş alındığınızda makineniz sıfır baskı yeteneklerine tekrar ulaşacaktır.

HM7 Eco el tipi inkjet kodlama

inkjet kodlama sistemlerinde devrim yaratan LeadTech LT800 kodlama makinesi, artık sıradanlaşmış üretim hattının beklenmedik durmalarının önüne geçmeyi başarmıştır. Özellikle en sık rastlanan hava değişimlerindeki modülasyon değerlerini kendisi otomatik ayarlayarak her zaman stabil baskı almanızı ve hattınızın istenmeyen duruşlarını engeller.

inkjet kodlama sistemlerinde sizin en büyük yardımcınız olacaktır. İster hale hazırda üretim hattınız olsun, isterseniz yeni hat kuruyor olun. Tjet HM6 el tipi kodlama makinesi çoğu endüstriyel inkjet kodlama makinelerinden daha yetenekli, daha ekonomik ve daha kararlıdır. Örneğin barkod yazdırmak için sadece menüye girin ve istediğiniz barkodu oluşturun. Logo basmak için sadece bir USB’ye ihtiyacınız var. Kendi dokunmatik ekranı ile dilediğiniz tüm yazılarınızı hızlıca oluşturun ve yazdırın. Özellikle kartuşlu yapısı sayesinde her hangi bir bakım gerektirmeden çalışır, kartuşunuz bittikten sonra alacağınız her kartuş aslında yeni bir baskı kafası demektir. Yani yeni kartuş alındığında makineniz sıfır baskı yeteneklerine tekrar ulaşacaktır.